BeautyStar.pl – i ty bądź gwiazdą mody i urody!

USG Piersi

Jesteś kobietą po dwudziestym roku życia i dbasz o swoje zdrowie? Na pewno wiesz, jak ważne są rutynowe badania. Chcesz wiedzieć, że nie grozi ci rak piersi i spać spokojnie? Wybierz się na USG piersi.
Nowotwór to straszne słowo, które kojarzy się z bólem, cierpieniem i śmiercią, ale musisz wiedzieć, że wcześnie wykryty jest do pokonania. Robiąc coroczne badania (jak zalecają lekarze, ale mogą każdy przypadek potraktować inaczej) dbasz o swoje piersi i zdrowie. Już teraz zadbaj o swoje zdrowie i zapisz się na USG piersi.

Kiedy wykonać badanie usg piersi ?

badania-profilaktyczne-piersi

Boisz się o swoje serce? Czujesz, że coś jest nie tak? Masz możliwość pójścia na USG serca, czy ECHO serca. Lekarz sprawdzi pomiar przepływu krwi przez serce i oceni jego budowę oraz pracę. Możesz mieć wrodzoną wadę serca, a nawet o tym nie wiedzieć. Niezależnie od tego, ile masz lat i jak się czujesz, USG serca pozwoli wykryć ewentualny problem. Nie bój się badania, bo jest całkowicie bezbolesne. Szybko wykryty problem można naprawić, a ty będziesz się cieszyć spokojem ducha.
Czujesz, że bolą cię stawy, coraz trudniej ci chodzić albo coś kuje cię w kolanie? Wybierz się na USG kolana. Nie martw się, nie jesteś jedyny. Kolano jest jednym z najczęściej ocenianych stawów.
Doznałeś niedawno urazy i boisz się, że może dojść do poważniejszego problemu? Nie zapominaj, że możesz zapisać się na dodatkowe badania, które wykryją lub wykluczą chorobę.

Jesteś okazem zdrowia i regularnie chodzisz na badania? Świetnie, ale nie zapominaj o swoich najbliższych. Namów swoją mamę na USG piersi, żebyście oboje nie musieli martwić się jej zdrowiem. Ojca wyślij na USG serca, żeby mieć pewność, że jest zdrowy i nie trzeba się o niego bać. Twoje dziecko doznało niedawno urazu stawu, ale bagatelizuje sprawę i nie chce wybrać się do lekarza? Możliwe, że niczego sobie nie złamało, może się nawet czuć doskonale, biegać i skakać, ale USG kolana wykaże, czy faktycznie nie ma się czym martwić. Pamiętaj, żeby dbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Już teraz zapisz się na badania profilaktyczne!

http://proclinic.pl/oferta/usg/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *