BeautyStar.pl – i ty bądź gwiazdą mody i urody!

Suplement diety z lecytyną na cholesterol dla osób starszych

Na rynku suplementów diety i leków wzmacniających organizm niepodzielnie króluje Vita Buerlecithin, który jest najlepszym dostępnym źródłem lecytyny.

Lecytyna jest substancją, która występuje naturalnie w naszych organizmach – jest budulcem mózgu i układu nerwowego oraz wpływa na wiele funkcji życiowych. W naszej podstawowej diecie brakuje jednak tego składnika, a jego niedobory mogą mieć przykre objawy. Dlatego właśnie stworzono płyn i tabletki Vita Buerlecithin z lecytyną, dostarczające wymaganej dziennej dawki lecytyny oraz witamin z grupy B.

Vita Buelecithin w postaci płynu do spożywania pije się po 20 mililitrów, trzy razy na dobę. Jeśli organizm jest bardziej osłabiony, można tą dawkę zwiększyć nawet dwukrotnie. Należy jednak pamiętać o tym aby w czasie kuracji tym lekiem trzymać się stałej dawki, i nie pomijać jej ani nie zwiększać znienacka.

Vita Buerlecithin występuje również w postaci tabletek drażowanych, które się rozgryza. Najczęściej przyjmowana dawka wynosi jedną lub dwie tabletki trzy razy w ciągu doby. Przy osłabieniu organizmu tą dawką również można podwoić. Dzieci mogą przyjmować do dwóch takich tabletek w ciągu doby. Jeśli pominie się któregoś dnia dawkę, nie należy przyjmować podwójnej dla wyrównania, tylko normalnie kontynuować kurację.

Dla kogo lekarstwa z lecytyną?

Lek ten polecany jest dla osób starszych, które cierpią z powodu osłabienia pamięci, mają podwyższony poziom złego cholesterolu, oraz są wyczerpane fizycznie lub psychicznie. Można podawać go także osobom młodszym, w tym również dzieciom, szczególnie polecane jest to w przypadku braku lub niedostatku koncentracji oraz nadpobudliwości nerwowej. Vita Buerlecithin jest doskonałym preparatem tworzonym z artykułów naturalnego pochodzenia, o kontrolowanym składzie. Kupując go zyskuje się pewność, że płaci się za wyjątkowo dobrą jakość oraz skuteczne działanie, która objawia się między innymi wzmocnieniem odporności, polepszeniem sprawności umysłowej, lepszym snem i ogólnym samopoczuciem. Warto zainwestować w taki sposób w swoje zdrowie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *