BeautyStar.pl – i ty bądź gwiazdą mody i urody!

Stomatologia: jak się zareklamować?

Prowadząc własną działalność o biznesie należy myśleć na okrągło, całą dobę, nawet w święta. Cały czas trzeba myśleć o dobrym sposobie na reklamę. Jest to proste w wypadku sklepów lub różnego rodzaju miejsc świadczących usługi, które zasięgiem obejmują cały kraj, a przynajmniej jego sporą część. Ale co robić w wypadku kiedy prowadzimy swój własny gabinet stomatologiczny w tylko jednym mieście? Nie postawimy tu na żadne reklamy telewizyjne, ani radiowe, ponieważ nie jest to konieczne.

Jak wiadomo: najlepsza reklama to pochwała od naszego pacjenta, więc najważniejsze jest abyśmy wykonywali naszą pracę sumiennie i fachowo. Ale to za mało. Co jeszcze może wpłynąć na popularność naszego gabinetu?Dobrym pomysłem może być założenie strony Internetowej. W dobie internetu ludzie coraz częściej tam szukają specjalistów. Jeżeli zadbamy o to, aby na naszej stronie wszystko było jasne, widoczne i klarowne może być ona maszynką do przyciągania pacjentów. Wystarczy dokładnie opisać sposób w jaki wykonujemy nasze badania i zabiegi, na czym one polegają i jak wyglądają. Ludzie szukają osób szczerych, którym mogą zaufać. Każdy wie, że spora część osób boi się dentysty, ponieważ tamten kłamie, że ”nie będzie bolało”, co w rzeczywistości nie jest prawdą. Należy nie bać się mówić pacjentowi prawdy i poinformować go o ewentualnym bólu. Na naszej stronie nie może zabraknąć cennika. Wielu ludzi rezygnuje z leczenia stomatologicznego, ponieważ obawia się wysokich opłat za nie. Przedstawienie ceny może ułatwić pacjentowi wykalkulowanie czy aby na pewno go stać na tego typu leczenie

Po naszej stronie musi być widać, że jesteśmy chętni do pracy i nie oszukujemy. Dobrym przykładem, na którym możemy się wzorować jest strona: http://laserdent.com.pl/. Jest w niej zawarte wszystko co zostało wymienione wyżej. Widać, że lekarz prowadzący chce aby wizyta u niego przebiegła sprawnie i bez zbędnego bólu. Krótki tekst od stomatologa na początku, utwierdza nas w przekonaniu, że jest to osoba otwarta, która odpowie na każde zadane przez nas pytanie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *