BeautyStar.pl – i ty bądź gwiazdą mody i urody!

Poznaj działanie pasków wybielających!

Wybielanie zębów nie jest już tylko kaprysem ludzi bogatych. Jeszcze nie tak dawno, wybielanie zębów wykonywało się w klinikach dentystycznych lub u samych dentystów. Obecnie dostępnych na rynku mamy przynajmniej kilkanaście metod wybielających i wszystkie przeznaczone są do wybielania w warunkach domowych.

Jedną z najpopularniejszych metod, która wcześniej była popularna w USA są paski wybielające. Zaletą tego rozwiązania jest prostota, ponieważ wystarczy nalepić pasek z żelem wybielającym i pozostawić na zębach 30 minut. W wielu przypadkach terapie wybielające są identyczne z tymi u dentysty, jednak znacznie tańsza. Całą kuracje można zakończyć w dowolnym momencie i proces można powtarzać do osiągnięcia upragnionego rezultatu.

Część osób wykorzystuje paski do wybielania w celu utrzymania przez dłuższy czas rezultat wcześniejszego wybielenia, a dentyści używają tej metody jako podkładu od którego powinno się, rozpoczynać terapię wybielającą. Należy zaznaczyć, że wybielanie zębów jest metodą, która ma na celu usunięcie przebarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych jak kawa, herbata, palenia papierosów, wieku czy zażywania niektórych rodzajów leków.

W procesie wybielania zębów środek wybielający przeciska się przez szkliwo i zębinę, wybielając w ten sposób zęby. Odbarwienie pozostaje, jednak jest ono wybielane podczas każdej 30 minutowej sesji. Ta metoda jest nowoczesnym, sprawdzonym i bezpiecznym sposobem posiadającym bardzo mało działań ubocznych. Co prawda niektóre osoby mogą odczuwać podrażnienie w zębach po terapii, jednak nie jest to kłopotliwe i można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor.

Dla każdej osoby stosującej preparaty wybielające żeby, takie jak paski wybielające rezultat jest indywidualny i zależy od długości i częstotliwości terapii. Ogromny wpływ ma również fakt częstego wybielania zębów.  W przypadku większości osób rezultat jest widoczny po kilku dniach dzięki czemu w krótkim okresie czasu każdy może się cieszyć pięknym i śnieżno białym uśmiechem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *