BeautyStar.pl – i ty bądź gwiazdą mody i urody!

Jak tanio wybielić sobie zęby?

To co jeszcze nie tak dawno było zarezerwowane jedynie dla nielicznych i możliwe było do wykonania jedynie w gabinetach dentystycznych, obecnie może zrobić każdy we własnym domu dzięki firmie Dentway.

Metody wybielania zębów dostępne na rynku są tańsze, a ich efekty dokładnie takie same jak w przypadku kuracji u dentysty. Zalet jest więcej i przyczyniają się do rosnącej popularności tego typu środków mających wpływ nie tylko na wygląd, ale i lepsze samopoczucie. Bogata oferta środków wybielających tworzących unikalną terapię przyczynia się do poprawy wyglądu oraz zdrowia zębów.

Najpopularniejsza i najskuteczniejsza metoda

Najpopularniejszym sposobem wybielania są żele wybielające wraz z nakładkami które się dostosowują do odcisku zębów. Kuracja ta jest niemal identyczna z tą u dentysty, a różnica polega na tym, że dentysta formuje formę dentystyczną w swoim gabinecie, a my taką formę kształtujemy w zakupionym zestawie. Maksymalny efekt używania żelu wybielającego zostanie osiągnięty po około 10 dniach.

Szybkie wybielanie zębów

Dużą popularnością cieszą się również paski wybielające. Proste w użytku, niewielki koszt i szybkie rezultaty zachęcają do zastosowania tej metody. Dentyści zalecają stosowanie pasków wybielających jako podkładki od których zaczyna się proces wybielania zębów i dopiero po nich należy wykorzystać żele wybielające. Część osób decyduje się na paski w celu utrzymania przez dłuższy czas rezultatu wcześniejszego wybielania. Nakładane się na 20 minut każdego dnia i nawet po pierwszym razie można zauważyć różnicę.

Pasta wybielająca – kompromis między żelem a paskami

Najbardziej rozpowszechnione, choć nie zawsze gwarantujące pożądane efekty są pasty wybielające. Oprócz tego, że ich najważniejszym zadaniem jest wybielanie to działają i posiadają dokładnie takie same właściwości jak zwykłe pasty.  Zapobiegają i zwalczają próchnice oraz kamień nazębny.

Efekty kuracji wybielającej widoczne są po około 2-4 tygodniach przy codziennym szczotkowaniu zębów 2 razy dziennie. Wybielanie zębów nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu i bez problemu poradzi sobie z nim każdy. Do każdego zestawu wybielającego zęby dołączana jest szczegółowa instrukcja obsługi, pozwalająca wykorzystać wszystkie możliwości środka.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *