BeautyStar.pl – i ty bądź gwiazdą mody i urody!

Paski do wybielania zębów – prosty sposób na poprawę uśmiechu

Nikt nie ma wątpliwości, że dbanie o swoje zdrowie jak i o wygląd jest bardzo ważne. W czasach kiedy dużą role odgrywa to jak wyglądamy, nie dziwi fakt że stale powiększa się oferta producentów środków przeznaczonych do wybielania zębów w warunkach domowych. Nie jest tajemnicą, że im więcej produktów tym więcej zarobią firmy. Na co jednak powinna  zdecydować się osoba chcąca dopiero co poprawić stan zdrowia swoich zębów oraz ich wygląd, a przy okazji poprawić swoje samopoczucie. Najpopularniejszymi środkami na rynku są produkty Dentway:

  • żele wybielające,
  • pasty wybielające,
  • paski wybielające.

które są skuteczną i tańszą alternatywą dla innych preparatów.

Pierwsze rezultat zastosowania tej metody widoczne są nawet po 1 dniu, a końcowy  efekt jest widoczny po 7 dniach. Metoda wcześniej była niezwykle popularna w USA, a do jej największych zalet należy prostota użytkowania. Pasek z żelem wybielającym takim jak ten dostępny w sklepie Dentway nakleja się na zęby, pozostawiając go na 30 minut powtarzając proces do osiągnięcia upragnionego rezultatu. Należy zaznaczyć, że terapia wybielająca jest identyczna z tą u dentysty i można ją zakończyć w każdej chwili.

Wiele osób wykorzystuje paski wybielające aby utrzymać przez dłuższy czas rezultat wcześniejszego wybielania lub też stosowane są jako podkład przed rozpoczęciem terapii wybielającej przy pomocy form. Zastosowana metoda wybielania zębów ma na celu usuniecie odbarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych takich jak herbata czy kawa, palenia papierosów, zażywania niektórych leków i samego wieku.

Zanim wybielanie zębów w domu stało się popularne i tak szeroko dostępne na rynku, byliśmy zmuszeni udać się do kliniki dentystycznej lub dentysty w celu wybielenia zębów. Obecnie wykorzystywane, nowoczesne metody nie zajmuje dużej ilości czasu, ani nie jest trudne dając szybki i widoczny rezultat po kilkunastu dniach stosowania środków wybielających. Rezultaty kuracji zależy od długości i częstotliwości terapii oraz od tego jak częstotliwości wybielania  zębów, a w celu podtrzymania efektu zaleca się raz w roku delikatne wybielanie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *