BeautyStar.pl – i ty bądź gwiazdą mody i urody!

Jak działa Rhinoargent?

Preparat ma postać kropli przeznaczonych do nosa, które łagodzą dolegliwości związane z przewlekłym katarem oraz nieżytami nosa wszelkiego pochodzenia. Rhinoargent zawiera nanokoid Ag, nanokoid Cu i olejek eukaliptusowy. Skład kropli wzbogacony jest także o substancje pomocnicze (gliceryna, woda oczyszczona, chlorek sodu, chlorek potasu oraz karboksymetyloceluloza).

Spray

Spray tworzy na powierzchni błony śluzowej ochronny filtr. Dzięki temu, krople zabezpieczają nos przed działaniem zewnętrznych czynników potencjalnie szkodliwych dla naszego zdrowia. Zawartość aktywnych nanokoidów Ag i Cu (srebra i miedzi) pozwala ograniczyć rozwój wszelkich drobnoustrojów o chorobotwórczym charakterze. Krople mają zbawienny wpływ na podrażnioną błonę śluzową nosa.

Zawarte w preparacie składniki regenerują błonę, łagodzą także pieczenie oraz nieprzyjemne podrażnienia. Rhinoargent polecany jest pomocniczo w przypadku wszelkich nieżytów nosa. Chodzi tutaj zarówno o katar związany z przeziębieniem czy grypą, jak i o nieżyt nosa pochodzenia uczuleniowego. Krople mają łagodne działanie, dlatego z powodzeniem mogą ich używać nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci.

Krople

Krople Rhinoargent należy aplikować trzy razy dziennie. Do jednego otworu nosowego należy zaaplikować dwie lub trzy krople. Zawsze przed użyciem należy wstrząsnąć buteleczkę zawierającą preparat, aby zawarte w substancji składniki połączyły się.

Zgodnie z ulotką dołączoną do preparatu, leku nie należy stosować w przypadku uczuleń na substancje w nim zawarte.

Dlatego przed użyciem należy dokładnie przeanalizować skład kropli. Chodzi tutaj zarówno o substancje czynne, jak i substancje pomocnicze. Używanie kropli wyklucza na przykład nadwrażliwość na olejek eukaliptusowy. Rhinoargent z powodzeniem można aplikować także dzieciom. Producent ostrzega jednak przed stosowaniem preparatu w okresie ciąży oraz karmienia piersią.

W takim wypadku, należy decyzję bezwzględnie skonsultować z lekarzem. O ile lekarz nie zaleci inaczej, z powodzeniem można stosować lek.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Jak działa Rhinoargent?, -100% based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *