BeautyStar.pl – i ty bądź gwiazdą mody i urody!

Czym uzupełnić niedobór magnezu oraz potasu?

Organizm trzeba uzupełniać systematycznie składnikami odżywczymi, witaminami, mikroelementami. Akurat magnez oraz potas odgrywają w ciele wiele specyficznych funkcji, a ich niedobór wywołuje w skrajnych przypadkach ogromne skurcze, nerwice, a są też udokumentowane przypadki chorób psychicznych i zupełnej degradacji.

Suplementacja pomaga zapanować nad psychiką i ciałem

Jeżeli jesteś człowiekiem trenującym, lubiącym aktywność fizyczną potas i magnez to twoi najwięksi sprzymierzeńcy. Właściwa koncentracja, zapamiętywanie, brak poważnych kontuzji to głównie zasługa magnezu oraz potasu, we właściwej ilości. Czasami zdarza się jednak, że brakuje obu mikroelementów. I co w takim przypadku należy zrobić? Oczywiście uzupełnić właściwie dietę, o naturalną suplementację. W tym przypadku poleca się najbardziej Aspargan.

Pięćdziesiąt tabletek, za niecałe sześć złotych z powodzeniem uzupełni codzienny jadłospis, czy to zwykłych osób bojących się o niedobory, czy też profesjonalnych sportowców, zażywających też odżywki białkowe, kreatynę, itp. Magnez akurat świetnie wspomaga wchłanianie kreatyny, co jest potwierdzone wieloma opracowaniami. Tak naprawdę magnez oraz potas znikają z organizmu w stanach wysokiego natężenia stresu.

Masz stresującą pracę, coś cię nieustannie denerwuje, czujesz zmęczenie po rozwiązaniu najdrobniejszego problemu?

To znak, aby zagościła u ciebie, jak najszybciej naturalna, systematyczna suplementacja. Oczywiście każdorazowo musisz poczekać minimum tydzień na efekty. Organizm musi się nasycić odpowiednio suplementem, poczuć go.

To wymaga czasu, cierpliwości. Wskazany w artykule środek bardzo dobrze wpływa na mięśnie, a tym samym na serce. Jest to idealny dodatek dla osób z problemami sercowymi, związanymi z nadciśnieniem, itp. Poza tym Aspargan wykazuje korelację z układem psychicznym, zapobiega nerwicom, mniejszym lub większym. Dzięki temu suplementowi wstawanie codzienne z rana nie sprawi już nikomu trudności, a to prawdopodobnie jedna z większych korzyści spotykanych na rynku tego typu suplementów.

Poprawiaj zdrowie naturalną suplementacją

Warto jednym słowem inwestować w uzupełnienie magnezu oraz potasu, ponieważ to składniki odpowiadające za psychikę, odpoczynek, regenerację mięśni. A inwestycja w opakowanie produktu jest naprawdę niewielka, bo wynosi maksymalnie do sześciu złotych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *