BeautyStar.pl – i ty bądź gwiazdą mody i urody!

Cyclo 4 Dios – opis produktu

Na liście suplementów diety nie brakuje również tego, który nazywa się cyclo 4 dios. Specyfik ten jest w postaci kapsułek, w jednym opakowaniu mieści się 60 kapsułek, w większym opakowaniu jest 90. To suplement wspomagający krążenie żylne. Jest automatycznie preparatem wpływającym na zmniejszenie obrzęku nóg. Wspiera krążenie żylne, a także gwarantuje ulgę dla zmęczonych nóg po ciężkim wysiłku fizycznym i nie tylko.

 

Działanie specyfiku

Suplement w tej postaci to ekstrakt z korzenia Ruszczyka kolczastego. Ten ma niezwykle istotny wpływ na wzmocnienie napięcia ścian naczyń krwionośnych. W dany sposób przyczynia się do wzmożenia przepływu krwi w żyłach i limfy. Dzięki temu minimalizowana jest możliwość wystąpienia ewentualnego obrzęku.

Warto również wspomnieć, iż ten sam składnik przyczynia się do samego odżywienia i odświeżenia zmęczonych nóg, przynosząc im ulgę i ukojenie. Uszczelnia naczynia krwionośne, a to z kolei przyczynia się do prawidłowego przepływu krwi. Kolejnym składnikiem leku jest witamina C.

Ta podobnie działa uszczelniająco, ale też dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne oraz przyczynia się do ich regeneracji. Co niezwykle istotne, działa przeciwzapalnie. Skutecznie przeciwdziała infekcjom, które z reguły wpływają na uszkodzenie żył. Witamina C w szczególności pozytywnie działa na najmniejsze naczynka. Przez to warto, by przyjmowały ją głównie osoby, które mają chociażby problemy z cerą naczynkową.

 

Kilka uwag

Co prawda wydaje się, iż jest to tylko suplement diety, nie groźny dla organizmu, a bezpieczny, który można stosować swobodnie, bez szczegółowego zapoznania się z ulotką. Należy jednak wiedzieć, że takie myślenie może być dość mylne i prowadzić do problemów. To suplement, który należy stosować zgodnie z ulotka.

Warto, a nawet trzeba zaznaczyć, iż specyfik nie był badany na kobietach w ciąży, a to oznacza, że nie powinno się go w takim stanie stosować. Ponadto nie powinno się także stosować leku mając uczulenie na którykolwiek ze składników. Co prawda to oczywiste, a przynajmniej być powinno, ale też warto wspomnieć o tym, iż nie powinno się stosować specyfiku po utracie jego terminu ważności.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *